Bitcoin Yatırımcısından Ethereum Yorumu

Bitcoin yatırımcısı Roger Ver, açıklamaları ile kripto para dünyasının dikkatini çekti


Bitcoin yatırımcısı Roger Ver, açıklamaları ile kripto para dünyasının dikkatini çekti. Bitcoin ve Ethereum hakkında farklı farklı açıklamalar yapan Roger Ver, Ethereum’un Bitcoin’i geçmesinin muhtemel olduğunu açıkladı. Bitcoin’de 20.000 dolar seviyesine yakın seviyeye çıkıldığı dönemde Ethereum’un 1400 dolar seviyesinde olduğunu açıklayan yatırımcı Ver, Bitcoin’in 2 kat değer kazanmasına rağmen Ethereum’un bir kez daha değer kazanması durumunda Bitocin’i geçecek olduğunu belirtti.

Ethereum’da her gün daha farklı değişimler ve yenilikler yaşandığını, sürekli olarak değer kazanan kripto para olduğunu belirten Ver, bu sayede Ethereum yatırımcılarının gelecekte çok daha fazla artmasını beklediğine değiniyor.

”Kaderinde Sadece Yükselmek Var”

Bitcoin’de dengesizlikler olduğunu, ancak Ethereum yatırımcılarının rahat hareket edebileceğine değinerek sözlerine devam eden Ver, ”Ethereum’un kaderinde sadece ama sadece daha fazla kazandırmak ve yükselmek var” dedi. Bitcoin’e oranla son dönemde Ethereum kendisine yatırımcı dünyasından birçok yatırımcıyı çekmeyi başarırken, Bitcoin’e oranla değer kazanmak konusunda daha başarılı olacağı birçok yatırımcı tarafından ifade ediliyor. Şu aşamada Bitcoin’i geçmesi beklenmeyen Ethereum, gelecek süreçte ise Bitcoin modelinin önüne geçebilecek tek rakip olarak değerlendirilmekte.