Kripto Para

Bitcoin’de Beklenen Yükseliş Senaryosu Bu Hafta Sonu Gerçekleşebilir Mi?

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Bitcoin (BTC) son birkaç gündür oldukça sessiz kaldı ve Noel’in ardından 7.200 dolara kadar geriledi. Analistler, bu durgunluğa rağmen, Bitcoin’in yükselişe geçmek istediğine işaret eden belirtiler göstermeye başladığını düşünüyor.

Analist Mexbt, popüler kripto para Bitcoin’in yakında “haftalık ve aylık açılışları test edeceğini” düşündüğünü belirtti. Bu, muhtemelen hafta sonunda Bitcoin’in %5’lik yükselişle 7500 ila 7550 dolar aralığında işlem görebileceği anlamına geliyor.

Bu iddia, Bitcoin’in yakında 7.650 dolar seviyesine döneceğini iddia eden önde gelen kripto para yorumcusu ve analist Flood tarafından da desteklendi. 7.650 dolar seviyesine işaret edilmesinin önemi, aylarca Bitcoin’i rahatsız eden makro düşüş trendine bir son verebilecek ters baş ve omuzların dip paterninin boyun çizgisi olmasından kaynaklanıyor.

Bu da şu soruyu akla getiriyor, BTC 7.650 doları aşabilir mi? Analistlere göre, kesinlikle. Bitcoin’in daha yüksek bir artışa hazır olduğunu ve bir hamle yapmasını ve 7.650 doları geçmesini kolaylaştıran temel, teknik ve zincir faktörlerin bir arada olduğunu iddia ediyorlar.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap