Kripto Para

Blockchain.com $25 Dağıtmaya Devam Ediyor

Blockchain.com 2018 yılının Kasım ayında tarihin en büyük airdrop kampanyasını başlatmış ve üye olup kimliklerini doğrulayan kullanıcılarına $25 değerinde Stellar Lumens (XLM) hediye edeceğini duyurmuştu.

Dünyanın en popüler kripto para cüzdanlarından Blockchain.com’un başlattığı bu kampanyaya dünyanın dört bir yanındaki kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi gösterilmişti. Ancak görkemli duyurunun ardından birçok yatırımcı ne yazık ki Stellar’ların cüzdanlarına gönderilmediğinden yakınmıştı. Stellar airdrop’u bugün yine  Türk kripto para topluluğunda gündemindeydi.

$25’lık Stellar Lumens’i (XLM) almak için ne yapmalıyım?

  • Blockchain.com’a gidin.
  • Üye olun ve kimliğinizi doğrulayın.
  • Daha sonra www.blockchain.com/tr/getcrypto  adresinden airdrop’a katılmak için platforma üye olurken kullandığınız e-postanızla giriş yapın.
  • Son olarak https://www.blockchain.com/getcrypto/claim adresine tıkladığınızda ise bir iki dakika içerisinde 25 dolar değerindeki Stellar’larınız cüzdanınıza gönderilecek.

Bu yazı, Türk kripto para yatırımcılarını Blockchain.com’un düzenlediği 125 milyon dolarlık XLM aidrop programı hakkında bilgilendirmek için yazılmıştır. Sitedeki tüm linkler harici sayfalara açılmaktadır ve CoinBilgi.net bu husuta sorumluluk kabul etmemektedir.

Yorum Yap