Kripto Para

“Bir Sonraki Bitcoin Blok Ödülü Yarılanması Beklenen Etkiyi Yaratmayabilir”

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

Bitmain’in kurucu ortağı ve eski CEO’su Jihan Wu, yaklaşmakta olan Bitcoin blok ödülü yarılanmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. 2020 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan blok ödülü yarılanmasına ilişkin 8BTC’ye röportaj veren Jihan Wu, blok ödülü yarılanmasının beklenen etkiyi yaratmayacağını bildirdi.

Jihan Wu kripto para piyasasının belirli bir döngüde hareketini sürdürdüğünü ve bir sonraki boğa sezonunun Bitcoin blok ödülü yarılanması sonrası başlamayabileceğini kaydetti. Wu’nun Bitcoin blok ödülü yarılanmasına ilişkin açıklamalarından kısa bir kesit şu şekilde:

“Piyasada çok fazla belirsizlik var. Bitcoin’in fiyatı blok ödülü yarılanmasından sonra değişmezse, mevcut madencilik ekipmanlarının verimliliği de ağa göre yeniden ayarlanacak ve değiştirilecektir.”

Jihan Wu ayrıca önümüzdeki dönemlerde şirketinin yeni kripto para madencilik ekipmanlarının kripto para piyasasını domine edeceğini bildirdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap