Bobby Lee’den Kripto Para Önerileri

BTCFoundation yönetim üyesi Bobby Lee, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paraların paranın özgürlüğü olduğunu ifade ederek, bunun beraberinde Bitcoin ve diğer tüm kripto paraların oldukça fazla özgürlük sağladığına değindi


BTCFoundation yönetim üyesi Bobby Lee, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paraların paranın özgürlüğü olduğunu ifade ederek, bunun beraberinde Bitcoin ve diğer tüm kripto paraların oldukça fazla özgürlük sağladığına değindi. Kripto paraya yatırım yapmanın kazanç için yeterli bir durum olmadığına değinen Lee, bundan dolayı tüm herkesin yatırım yapmaları durumunda kripto paralarını ufak bir kazançta satmamaları uyarısında bulundu.

Panik dönemlerinde kripto parasını satan birçok yatırımcının zarar ettiğini ifade eden Lee, bu durumun zararları beraberinde getirirken bunun yanında kazanç durumunun da önüne geçtiğine değindi.

Yeteri Kadar Kripto Para Almıyorlar

BTCFoundation yönetim üyesi Bobby Lee, birçok kazanamayan veya az kazanan yatırımcının çok az miktarlarda kripto para aldıklarından dolayı kazanamadıklarını, yatırım oranı ne kadar yükselir ise o kadar çok kazanç sağlanabilecek olduğuna değindi. Kripto paralar ile ilgili açıklamaları oldukça fazla dikkat çeken Lee, salonda bulunan kişilerin Bitcoin sahibi kişiler olması dolayısı ile çok şanslı kişiler olduklarını ifade ederken, yatırım yapma konusunda endişe ve kararsızlık duyan kullanıcıları da uyardı

Yatırım yapmakta kararsız kalmanın en büyük kayıptan bile daha fazla kayıplar getirebildiğine değinen Lee, ”yatırım yapma veya yapmama kararsızlığı en kötüsüdür” ifadesi ile durumu özetlerken kullanıcıların mutlaka yatırım yapma konusundaki kararsızlıklarını aşması gerektiği önerisinde bulundu.

  • Bitcoin yatırımcılarının bir kısmı kararsızlık dolayısı ile sorunlar yaşarken, bazı kimseler ise az yatırım dolayısı ile kazanç elde edemiyor.