BTC, XRP, BSV, EOS, XLM Fiyat Analizi

Kripto para piyasasında durum günün son saatlerinde değişmedi. Bitcoin SV (BSV),% 0,90 artışla Top 10 listesinden olumlu kazançlar elde eden tek kripto para birimi olmaya devam ediyor


Kripto para piyasasında durum günün son saatlerinde değişmedi. Bitcoin SV (BSV),% 0,90 artışla Top 10 listesinden olumlu kazançlar elde eden tek kripto para birimi olmaya devam ediyor.

grafik 1

BTC / USD

Bitcoin (BTC) oranı geçen haftadan bu yana nispeten değişmedi. Bu oran %1.64’e yükselirken, dünden bu yana düşüş %0.64 olarak gerçekleşti.

grafik 1

Basın zamanında, Bitcoin 9,332 dolardan işlem görüyordu.

XRP / USD

XRP, ana kriptodan daha kötü performans gösteriyor. Haftanın başlangıcından bu yana %2.59 düştü. Günlük analiz açısından, XRP %1.12 kaybetti.

grafik2

Günlük zaman çerçevesine bakıldığında, son nokta önemli 0.1750 $ destek seviyesinde büyük bir üçgen deseni oluşuyor. Küçük sıçrama sırtlarında bile, XRP, Top 10 listesindeki diğer altcoinler gibi büyüme gücüne sahip değil. Bu nedenle, devam eden düşüş düşen bir hacim ile desteklenmektedir, bu da düşüş eğiliminin başladığı anlamına gelmektedir. Fiyat düşmeye devam ederse, yukarıda belirtilen destek seviyesine 2020 yaz ortasında ulaşılabilir.

Yazım sırasında, XRP 0,1880 $ ‘dan işlem gördü.

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV), Top 10 listesinde kazanç sağlayan tek altcoin. BSV’nin fiyatı dünden beri %0.38 arttı.

grafik3

Bitcoin (SV) 172 dolar civarında destek buldu. Bu noktadan sonra, en yakın direnç seviyesine 178.50 $ ‘dan bir büyüme beklenebilir. Hacimdeki artışla teyit edilen fiyatta bir artış olması muhtemeldir. Yukarıda yüksek bir likidite konsantrasyonu da vardır.

Basın zamanında, BSV 172,33$ ‘dan işlem gördü.

EOS / USD

EOS, İlk 10 listesindeki diğer altcoinlerden daha iyi bir fiyat hareketi gösteriyor. Dünden bu yana düşüş %1.20.

grafik3

EOS, ayın başından beri düşen bir kanalda işlem görüyor. Likiditesi nispeten yüksek seviyelerde; ancak, EOS’u aşağı itecek hacim yok.

Basın zamanında EOS 2,5029 dolardan işlem görüyordu.

XLM / USD

Stellar (XLM) listemizdeki en büyük kaybedenlerden biridir. XLM son 24 saatte %1.78 kaybetti ve geçen haftadan bu yana yaklaşık %5 düştü.

grafik4

Stellar (XLM), EOS ile benzer şekilde işlem görmektedir. Likiditesi yüksektir; ancak ticaret hacmi düşmeye devam ediyor. Bir sonraki destek seviyesi, ay sonuna kadar elde edilebilen 0.06510$ ‘dır.

yazım esnasında, XLM 0,0694 dolar üzerinden işlem gördü.