Bybit’te Arbitrum Ana Ağının Entegrasyonu Tamamlandı

Kripto para borsası Bybit, Arbitrum ana ağının entegrasyonu için tamamlanma haberi verdi


Kripto para borsası Bybit, Arbitrum ana ağının entegrasyonu için tamamlanma haberi verdi. Kullanıcılar, Arbitrum ağında Ether (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ile yatırma ve çekme işlemi yapabilecek.

Bybit için Arbitrum Ana Ağ Entegrasyonu Hazır

Bybit, Arbitrum ana ağı için entegrasyonun tamamlandığını açıkladı. Arbitrum, off-chain işlemlerle ve kanıtı güvenceye almak için ana ağa gönderdiği sonuçlarla Ethereum’daki işlemlerin daha ucuza gerçekleştirilmesini sağlıyor. Aynı zamanda Arbitrum’un Ethereum Katman 2 ölçeklendirme çözümü ve Ethereum ana ağındaki tıkanıklıkları azaltmaya yaratan ilk Optimistic Rollup’lardan (OR) biri olduğunu da söyleyelim.

Yapılan entegrasyonla birlikte, arada üçüncü tarafa güven gerektirmeyen, thereum blok zincirinde yerleşik güvenlik olanağından faydalanabilecek. Arbitrum gibi bir L2’nin sonuçlarının doğru olup olmadığından emin olunabilecek. Aynı zamanda Bybit kullanıcıları, Arbitrum’un hızından, düşük işlem ücretlerinden ve hızlı işlem gerçekleştirme zamanı ve kapasitesinden faydalanabilecek.

Konuyla ilgili Bybit’in CEO’su Ben Zhou da şunları söyledi:

“Gelecek vadeden ve yenilikçi bir ölçeklendirme teknolojisi olan Arbitrum’u Bybit kullanıcılarımıza sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Arbitrum’un merkeziyetsiz, geliştirici dostu ve geniş ekosistem desteği ile tüm kripto severlere üst düzey ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz”