Charles Hoskinson: Kripto paralar gerçek paraları geçmeyecek

Cardano kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paraların gerçek paraların yerini almayacak olduğunu ama uzun süre kullanılacak olduğunu açıkladı


Cardano kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paraların gerçek paraların yerini almayacak olduğunu ama uzun süre kullanılacak olduğunu açıkladı. Kripto paralar ile gerçek paralar arasında bazı farkların olduğunu ve bu farkın gelecekte kapanmasa bile her iki para biriminin de devam edecek olduğunu ve gerçek paralar ile kripto paralar arasında her zaman bir fark olacağını açıkladı.

Cardano kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, kripto paraların gerçek paraların arkasında kalabilecek olduğu üzere, gerçek paraların kripto paraların gerisinde kalabilecek olduğunu, bu sonucun gelecek yıllarda belli olacak olduğunu açıkladı.

Kripto paralar geçebilir

Geçmişte ankesörlü telefonların olduğunu bugün ise hala daha belirli iş alanlarında kullanılmaya devam ettiğine değinen Charles, aynı durumun kripto paralar içinde gerçek olabilecek olduğunu açıkladı. Kripto paraların yıllar sonra bir devrim yaşatabilecek olduğuna inanan insan sayısı fazlası ile artmışken, hala daha dünyada birçok insan kripto paralardan haberdar değil ve hala beklentiler kripto paraların gerçek paraları geçemeyecek olduğu yönünde.

Bitcoin eğer ki gelecekte dünyada en büyük kripto para birimi olarak daha fazla kullanılmaya başlanır ise etkilerinin de daha fazla olması ve devrim yaratması adına daha fazla insanın kripto paraları kullanması gerektiği çok açıkça olması gerekenlerden ilki.

  • Bitcoin’in gelecekte dünyada en fazla kullanılan para birimleri arasında hatta en fazla kullanılan para birimi olması muhtemel.