Coin Market Cap (CMC) yenileniyor

Coin Market Cap (CMC) yakın zaman içerisinde yenilenecek olduğunu açıkladı. Coin Market Cap (CMC) yetkililerince yapılan açıklamada belirli bir süre içerisinde yeni tasarım, yeni menüler ile kullanıcıların karşısına çıkacak oldukları ve yeni bir haber bölümünün aktif...


Coin Market Cap (CMC) yakın zaman içerisinde yenilenecek olduğunu açıkladı. Coin Market Cap (CMC) yetkililerince yapılan açıklamada belirli bir süre içerisinde yeni tasarım, yeni menüler ile kullanıcıların karşısına çıkacak oldukları ve yeni bir haber bölümünün aktif edilecek olduğunu açıkladı. Okuyucuların kripto paralar ile ilgili her türlü bilgiye erişebilmesi ve bilgi sahibi olabilmesi adına yeni menülerin açılacak ve bu menüde haberlerin olacak olduğunu açıklayan CMC, bu konuda daha fazla kişinin daha siteyi takip edecek olduğunu açıkladı.

CMC yakında aktif edecek

Coin Market Cap (CMC) yetkilileri yakın zaman içerisinde değişimlerin aktif edilecek olduğunu ve bu konuda gerekli olan çalışmaların neredeyse tamamladığını açıkladı. Yapılan açıklamada görünüm olarak nasıl bir değişim olacağı ve PRO Apı konusunda nelerin olacak olduğu konsunda ise bilgi verilmedi.

  • CMC dünyada en fazla takip edilen kripto para fiyatlarının takip ve analizlerinin yapıldığı internet sitesi olarak tanımlanmaktadır.
  • Kripto paralara dair son 5 yıla ait verileri gösteren ve günlük, saatlik, haftalık verileri tek bir grafik üzerinde gösterebilen nadir internet sitelerinden bir tanesidir.