Kripto Para

Coinbase 100 Milyon Dolarlık Gözde Platformunu Kapatma Kararı Aldı

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Coinbase, geçen yıl tahmini 100 milyon dolar karşılığında satın aldığı Earn.com’u kapatıyor. Earn.com, kullanıcılarının bazı sorulara yanıt vererek kripto para kazanmasına olanak sağlıyordu.

San Francisco merkezli kripto para alım satım ve depolama platformu Coinbase’in Earn.com’u kapatmaya karar verdiği bildirildi. Borsa, müşterilere e-posta yoluyla kararı bildirerek “Earn.com’un yalnızca Coinbase Earn’e daha fazla odaklanmak için kapatıldığını açıkladı. Earn.com kullanıcıları platform tamamen kapanmadan önceki iki ay içerisinde paralarını çekebilecek.

Şirket ayrıca, Coinbase Earn’e daha fazla seçenek eklemeyi planladıklarını da sözlerine ekledi. Coinbase Earn, insanları yeni kripto para projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine teşvik eden bir hizmet.

Coinbase, bundan çok kısa bir süre önce Nisan 2018’de Earn.com’u satın aldığını açıklamıştı. İki taraf, anlaşmanın finansal ayrıntılarını açıkça belirtmedi, ancak o zamanlar bu miktarın 100 milyon doların biraz üzerinde olduğu tahmin ediliyordu. Satın alma işleminin bir parçası olarak, Earn’in kurucu ortağı ve CEO’su Balaji Srinivasan, şirketin CTO’su olarak Coinbase’e katılmıştı.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap