Altcoin Kripto Para

Constantinople hard forku öncesi Ethereum’da son durum

ethereum fiyatı yorum

Haftada düşüşle başlayan Ethereum’da Constantinople hard forku öncesi son durum merak ediliyor. Ethereum yatırımcılarının uzun zamandır beklediği Constantinople hard forku ve ağ yükseltmesinin Çarşamba günü gerçekleştirilmesi bekleniyor. Ethereum yatırımcılarının beklediği bu güçlendirme çalışmasının öncesinde geçtiğimiz hafta ve bu hafta başlangıcında ETH’nin son kazanımlarının büyük bir kısmının kaybedildiği görülüyor. 

ETH’de Constantinople hard forku Çarşamba Günü Gerçekleşecek!

Ethereum’da beklenen yükseltme 16 Ocak Çarşamba günü 7080000 numaralı blokta gerçekleşecek. Constantinople, ETH ağında performans, maliyet verimliliği ve nihai konsepte ilişkin pay ispatına yönelik çeşitli bir dizi kritik güncellemeler sağlayacak. Ayrıca yükseltme sırasında beş Ether İyileştirme Önerisi ( EIP ) uygulanacak.

Son üç günde yaklaşık yüzde 24 değer kaybı yaşayan Ethereum ağında gerçekleşecek olan ağ yükseltilmesi Ethereum’a temel dayanak oluşturacak. Son olarak Constantinople’ın ETH’nin son fiyat hareketlerine bakıldığında Mayıs 2017’den beri en düşük seviyelerde gezindiği ve fiyatının şimdilik desteklenmediği görülüyor. 

Yorum Yap