Kripto Para

Craig Wright’tan Vitalik Buterin, Changpeng Zhao ve Roger Ver’e Tehdit

Yazar: Coin Bilgi

Kendini Satoshi Nakamoto ilan eden ve buna kendisinden başka hiçkimse inanmayan Craig Wright, kripto para sektöründeki düşmanlarına tehditler savurdu. Wright, düşmanlarıyla mahkemede görüşeceğini belirtti.

Kendisinin Satoshi Nakamoto olmadığına inanmayan kişilere ilişkin yeni açıklamalarda bulunan Wright, bu insanların kendisini sahtekar gibi göstermeye çalıştığını ifade etti.

Craig Wright’ın kendisini sahtekar olarak göstermek için çabaladığını iddia ettiği insanlar arasında ünlü isimler de yer alıyor. Wright’a göre Vitalik Buterin, Changpeng Zhao ve Roger Ver gibi isimler kendi sahtekarlıklarını örtmek için Wright’ı sahtekarlıkla suçluyor.

Wright, çok yakın bir zaman içerisinde mahkemeye çıkacağını ve Bitcoin’i nasıl geliştirdiğini, sürecin nasıl işlediğini detaylarıyla tek tek açıklayacağını iddia ediyor.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum Yap