Kripto Para

Roger Ver’in Sahibi Olduğu Bitcoin.com Kendi Kripto Para Borsasını Açıyor

Yazar: Coin Bilgi

Geçtiğimiz aylarda local.bitcoin.com’u piyasaya sürerek Finlandiya merkezli P2P kripto para pazarı LocalBitcoins’e rakip olan Roger Ver’in sahibi olduğu Bitcoin.com şimdi de kripto para borsası kuruyor.

2 Eylül’de açılması planlanan borsa 50’den fazla işlem çiftini destekleyecek. Yeni kurulacak borsada Bitcoin Cash işlem çiftleri de yer alacak. Bilindiği üzere 2017 yılında Bitcoin’in hard fork’a gitmesi sonucunda ortaya çıkan Bitcoin Cash’e en büyük desteği Roger Ver veriyor. Borsada yer alacak diğer baz kripto paralar ise alışıldığı üzere Bitcoin, USDT ve Ethereum olacak.

Roger Ver, kısa süre önce sahibi olduğu Bitcoin.com’un CEO’luk görevinden ayrılmıştı. Ver, hali hazırda yönetim kurulundaki görevine ise devam ediyor. Yeni kuracakları borsaya ilişkin bir takım açıklamalarda bulunan Ver, şunları kaydetti:

Bitcoin Cash’i ve diğer kripto paraları herkes için daha erişilebilir kılmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız Haziran ayında Bitcoin Cash alım satımı için local.bitcoin.com’u piyasaya sürmüştük. Şimdi ise Bitcoin.com’un piyasaya süreceği borsa ile kripto para portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Ön Kayıt Yapanlar Ödül Kazanacak

Bitcoin.com’un kuracağı borsaya, ön kayıt yaptıran ve açılıştan sonraki bir hafta içinde bir işlem gerçekleştiren kullanıcılar borsadaki işlemlerinde ödeyecekleri komisyonlarda %25 indirim kazanacak. Ayrıca borsaya ön kayıt yapan kullanıcılar 10 bin dolarlık ödül havuzundan kazanç sağlayabilecek.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum Yap