Dan Bilzerian: Kripto Paralara Geri Dönme Zamanı

Ünlü poker oyuncusu ABD’de yaşayan Dan Bilzerian, Twitter hesabından ”kriptoya geri dönüş” açıklaması yaptı


Ünlü poker oyuncusu ABD’de yaşayan Dan Bilzerian, Twitter hesabından ”kriptoya geri dönüş” açıklaması yaptı. Bir süredir kripto paralar ile ilgili ve Ethereum ile ilgili yayınladığı tweet’ler ile dikkatleri üzerine çeken Dan Bilzerian’ın kripto paralar ile ilgili de yakından bir ilgisinin olduğu, bunun beraberinde Ethereum’a son günlerde çok daha fazla ilgi gösterir hale geldiği gözlemlendi.

Kripto parayla kendisini daha zengin bir konuma getirmek isteyen Dan Bilzerian’ın bu konuda sadece Bitcoin’e bağlı olmadığı, Ethereum’a çok daha fazla ilgi gösteren bir isim olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Silahlar İle Yürüyor, Kadınsız Fotoğrafı Çok Nadir

Dan Bilzerian, kadınlara olan düşkünlüğü  ve son model otomatik taramalı silahlara sahip olması ile dünyanın en fazla dikkat çeken poker oyuncuları arasında ilk sırada geliyor. Kripto paralara dair yaptığı açıklamalar gelecek günlerde daha fazla ilgi çekecektir. Bununla beraber Bilzerian’ın poker dünyasının ”kralı” olarak görüldüğünü ve milyonlarca dolarlık servete sahip olduğunu belirtelim. Zira milyonlarca dolarlık servetinin asıl kaynağı ise poker ve silah satışlarından gelmekte.