deVere Group: Ethereum 2.500 Dolar Olacak

deVere Group tarafından ortaya atılan iddialar eğer doğru çıkarsa Ethereum adlı kripto para biriminin değeri bu yıl içerisimde birim başına 2.500 dolar seviyesine ulaşacak


deVere Group tarafından ortaya atılan iddialar eğer doğru çıkarsa Ethereum adlı kripto para biriminin değeri bu yıl içerisimde birim başına 2.500 dolar seviyesine ulaşacak. Bitcoin ile ilgili ortaya atılan iddialar sonrasında şimdilerde ise Ethereum hakkında iddiaların ortaya atılması beraberinde büyük bir merakı getirirken, deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre 2.500 dolar seviyesini bile unutturacak seviyelere çıkılabilecek.

deVere Group CEO’su Nigel Green, Ethereum’un bu yıl içerisinde değerinin 2.500 dolar seviyesine çıkmasının ardından gelecek 2 sene içerisinde çok daha yüksek seviyelere çıkabilecek olduğunu, bunun beraberinde ise Ethereum’un değerinin diğer tüm kripto paralara oranla daha fazla ve en fazla artış yaşayan kripto para olabilecek olduğunu iddia etti.

İddialara Göre Değil Gerçeklere Göre Yatırım Yapın!

deVere Group CEO’su Nigel Green‘in iddialarının arkasında hiçbir kanıt yok ve bugüne kadar ortaya atılan kripto para iddialarının neredeyse tamamı doğru çıkmamış durumda. Bunu göz önüne alarak gerçeklere göre yatırım yapılması çok daha kazançlı ve kazanç olmasa dahi en az zararla kripto para dünyasında varolmanızı sağlayacak etkenlerden birisi.