Koinex Borsası Yeni Tokenler Ekledi

Hindistan’da aktif olarak yüksek komisyon ücretlerinden dolayı pek fazla kullanılmayan ancak buna rağmen oldukça fazla tanınan Koinex borsası tarafından bugün itibari ile borsaya 15 yeni token eklendiği açıklandı


Hindistan’da aktif olarak yüksek komisyon ücretlerinden dolayı pek fazla kullanılmayan ancak buna rağmen oldukça fazla tanınan Koinex borsası tarafından bugün itibari ile borsaya 15 yeni token eklendiği açıklandı. Kripto para dünyası ile ilgili olarak son dönemde ciddi tartışmalar yaşanırken, borsaların güvenilir tokenleri bünyelerine eklemeleri de dikkatlerden kaçmayan bir detay.

Hindistan Merkez Bankası tarafından engellemelere yönelik adımlar atılmasına rağmen ülke genelinde borsa siteleri üzerinden kripto para ticareti en üst seviyede devam ediyor. Bunun en basit örneği Koinex borsası ile kendisini gösterirken, eklenen 15 tokenin bugün borsa sitesi üzerinden alım ve satış yapılabilecek şekilde tüm kullanıcılar tarafından ulaşılabilecek şekilde ayarlandığı açıklandı.

Koinex Borsası Türkiye’den Kullanıma Kapalı

Yurt dışı borsası olması dolayısı ile Türkiye’den direkt olarak Koinex borsasına erişim mümkün değil. Türkiye’de aktif olan borsa sitelerinden alım ve satış yapabilecek olduğunuz üzere elbette bazı yöntemleri kullanarak Koinex borsası üzerinden de işlemler yapabilirsiniz. Güvenliği konusunda ise Türkçe dil bilgisi olmaması dolayısı ile ve müşteri temsilcisi olmamasından dolayı birçok sorun yaşanabilecek olduğunu akılda tutulmalı.