Kripto Para

Dikkat: KuCoin Bu Kripto Parayı Delist Ediyor

dikkat-kucoin-bu-kripto-parayi-delist-ediyor

KuCoin, bir topluluk üyesinin Aphelion ve CEO’su Ian Holtz hakkında hazırladığı raporun ardından Aphelion’un platformdan delist edildiğini açıkladı.

Topluluk üyesi hazırladığı raporda, Aphelion ve CEO’su Ian Holtz’un arkasındaki hikayenin tamamı açıklıyor. Holtz kısa süre önce yaptığı açıklamayla Aphelion projesinin fon yetersizliği nedeniyle durdurulduğunu açıklamıştı.

Aphelion CEO’su Yakalanmamak İçin Endonezya’ya Kaçmış

Rporun tamamı, Amerikan vatandaşı Holtz tarafından yapılan bazı şüpheli etkinlikleri kapsıyor. İronik bir şekilde, Holtz o zamandan beri kendisini ve tüm ailesini Bali, Endonezya’ya taşıdı. Çünkü Endonezya ile ABD arasında suçluların iadesi sözleşmesi bulunmuyor.

Topluluk üyesi raporunda ayrıca, Holtz’un Bali’deki oldukça lüks yaşam tarzını finanse etmek için APH token’larını sattığını belirtiyor.

Projeyle ilgili son raporun ardından KuCoin, Aphelion’u derhal delist etmek için adımlar attı. KuCoin, yaptıkları doğrulamaların ardından Aphelion’u delist ettiklerini duyurdu.

APH proje ekibiyle ilgili edindiğimiz bazı olumsuz bilgilerden sonra projeyi dikkatlice inceledik”. KuCoin, yaptıkları doğrulamaların ardından Aphelion’un delist edildiğini duyurdu.

8 Haziran’da Delist Ediliyor

Proje 8 Haziran 18:00 (UTC + 8) tarihinden itibaren alım satıma kapatılacak bu nedenle KuCoin müşterilerinden APH token’larını en kısa sürede çekmelerini talep etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap