Kripto Para

%4.515 Arttı: Binance’de Bugün Listelenen Kripto Para Birimi 45 Kat Değer Kazandı

2 Temmuz’daki IEO’sunun ardından nihayet Elrond (ERD) bu sabah saatlerinde Binance’de listelendi. IEO satış fiyatının 12 katı fiyatına Binance’de listelenmeye başlayan Elrond, ilerleyen dakikalarda değerini arttırmaya devam etti.

Elrond IEO’suna katılım sağlayan kullanıcılar  %4515’e varan kârlar elde etti. Elrond, Binance Launchpad’te t0ken başına 0.00065 dolardan satılmıştı. Listelenmesinin ardından 0.03 dolar seviyesini zorlayan Elrond haberimizin hazırlandığı sırada ise 0,00738 dolardan işlem görüyordu. Güncel fiyatıyla dahi IEO satış fiyatının 10 kat üzerinde işlem gören Elrond’un önümüzdeki günlerde nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Binance Launchpad IEO’larına Nasıl Katılabilirim?

Binance Launchpad IEO’larına katılmak isteyen yatırımcıların öncelikle Binance’in duyurduğu zaman dilimlerinde cüzdanlarında yine Binance tarafından belirlenen miktarda BNB bulundurarak çekiliş hakkı kazanıyor. IEO’lara katılım hakkı kazanmak için cüzdanınınzda minimum 50 (1700 dolar) maksimum 500 BNB bulundurmanız gerekiyor. Cüzdanında 50 BNB bulunduran yatırımcılar IEO’ya katılım için bir çekiliş hakkı kazanırken 500 BNB bulunduranlar ise 5 çekiliş hakkı kazanıyor.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap