Ella Zhang: ICO Balonu Patlarsa İyi Olur

Binance Labs‘ın başkan yöneticisi Ella Zhang, kripto paralar ile ilgili açıklamalarından hemen sonra ICO’lar ile ilgili açıklama yaptı. Binance Labs‘ın başkan yöneticisi Ella Zhang, açıklamalarında kripto para dünyasının en fazla sorun yaşadığı konular arasında bulunan ICO’lar...


Binance Labs‘ın başkan yöneticisi Ella Zhang, kripto paralar ile ilgili açıklamalarından hemen sonra ICO’lar ile ilgili açıklama yaptı. Binance Labs‘ın başkan yöneticisi Ella Zhang, açıklamalarında kripto para dünyasının en fazla sorun yaşadığı konular arasında bulunan ICO’lar ile ilgili konuşan başkan Zhang, ICO balonunun patlaması durumunda çok daha iyi gelişmeler olabilecek olduğunu ve bu aşamada ICO ve diğer bazı konuların kripto paralara zarar veren durumlar olduğunu doğruladı.

Kripto para dünyasının en büyük borsaları arasında kendisine ilk sıralarda yer bulabilen borsası Binance başkanı tarafından yapılan bu açıklamalar fazlası ile değerli ve gerçek olduğu konusunda en ufak şüphe yok.

Hangisi Değerli?

Başkan Zhang, iki tarafında ellerinde tutmak isteyebilecek olduklarını ama hangi tarafın daha fazla değerli olduğu konusunda karar vermek zorunda kalabildiklerine değinerek kripto para dünyasında ICO’lar olmasa daha fazla gelişim yaşanabilecek olduğunu belirtti. Bu açıklamaları kısa sürede tüm dünyada paylaşılan Zhang’ın Binance çatısı altında olabildiğince tüm kripto paraları listelemeye çalıştıklarını ve tüm kullanıcılara hizmet vermek adına çalışmalarına devam edecek olduklarını belirtmeleri dikkatlerden kaçmadı.

  • Binance dünyanın en fazla tanınan borsaları arasında ilk sıralarda kendisine yer bulurken bir diğer yandan ise kripto para dünyasının en fazla kullanılan kripto para borsası konumunda. Binance’ye Türkiye’den erişim açık olduğu üzere kısmi Türkçe desteği sunması dolayısı ile Türk kullanıcılarında tercih ettiği bir kripto para borsası.