Kripto Para

EOS Büyük Duyurusunu Yarın Yapacak: Duyuru Ne Hakkında Olabilir?

EOS’un geliştiricisi Block.One şirketinin kurucusu Dan Larimer’ın, 25 Mart’ta yaptığı açıklama nedeniyle EOS fiyatlanmaya devam ediyor. Larimer, o dönemde oldukça iddialı bir konuşma yapmış ve 1 Haziran’da şimdiye kadarki en büyük duyuruyu yapacaklarını açıklamıştı.

Aylarca süren heyecanlı bekleyiş nihayet yarın son buluyor. Ancak EOS yatırımcılarının, duyurunun ne ile ayaklı olduğu hakkında bir bilgisi yok. Ancak EOS’un yapacağı büyük duyuruya ilişkin medyaya yansıyan bazı sepkülüasyonlar şu şekilde:

1- ABD Hükümetiyle İşbirliği

Duyurunun 1 Haziran’da Washington’da yapılacak olması akıllara ilk olarak bu seçeceği getiriyor. Larimer, bu yılın başlarında Telegram’da gönderdiği bir mesajda, Trump’ın danışmanlarının Block.one hakkında çok iyi bilgi sahibi olduğundan ve Haziran ayında herkesin EOS’u konuşacağından bahsetmişti.

2- Sosyal Medya Platformu

Bir başka söylenti ise duyuruda EOS’un MEOS adlı merkezsiz bir sosyal medya platformu tanıtacağı yönünde. Bu iddianın ortaya atılmasının sebebi Dan Larimer’ın Blockchain tabanlı merkezsiz sosyal medya platformu Steem.IT’in yaratıcılarından biri olması.

Duyurunun ne ile alakalı olacağı henüz kesinleşmese de EOS’taki yükselişi tetikleyeceği bekleniyor. EOS geride bıraktığımız 24 saat içerisinde %22’nin üzerinde artış gösterdi ve en azından yarına kadar artışın devam edeceği öngörülüyor.

Yorum Yap