Bitcoin Kripto Para

İddia: Çılgın Milyarder Tüm Bitcoin’lerin Yüzde 25’ini Almak İçin Talimat Verdi

kripto para rehberi

Bir milyarder, Bitcoin’in şu andaki dolaşımdaki arzının yüzde 25’ini satın almak için aracılık firması Dadiani Syndicate’i görevlendirdi. 

Dadiani Syndicate’ten Eleesa Dadiani’nin 30 Mayıs 2019’da Forbes’a yaptığı açıklamaya göre, birçok kişi yüksek miktarlarda Bitcoin alımı yapmak için hali hazırda şirkete başvuruda bulunmuş durumda. 

4,4 Milyon BTC Satın Alacak

Forbes’un raporunda yer alan bilgilere göre, Bitcoin’in dolaşımdaki arzının %25’ini satın almak isteyen milyarder, bu konuda oldukça kararlı. Şu anda dolaşımda güncel olarak 17 milyon Bitcoin bulunuyor. Eğer çılgın milyarder bu hedefini gerçekleştirirse yaklaşık 4,4 milyon Bitcoin’in de sahibi olacak. İsmi açıklanmayan milyarder satın alma girişimlerine başlanması için Dadiani Syndicate’e çoktan talimat verdi bile.

Eleesa Dadiani’ye göre, bir dizi müşteri, çok büyük miktarlarda Bitcoin satın alarak kripto para piyasasına hükmetmek için Dadiani Syndicate’ten yardım bekliyor. Ayrıca iddialara göre bazı müşteriler ise Bitcoin arzının büyük bir kısmının satın alınması zor olduğu için gözünü Ethereum’a çevirmiş durumda.

10,5 Milyon Bitcoin 1 Yıldır Ölü

10,5 milyon Bitcoin’in öldüğü haberini geçtiğimiz hafta siz değerli Coinbilgi okurlarıyla paylaşmıştık. İlgili habere buradaki linkten ulaşabilirsiniz. 10,5 milyon Bitcoin’in 1 yıl boyunca hiç hareket ettirilmediği düşünüldüğünde çılgın milyarderimizin amacına ulaşmasının ne kadar zor olduğu ortaya çıkıyor.  Eğer bir şekilde çılgın milyarder bir şekilde hedefine ulaşabilirse dolaşımdaki Bitcoin’lerin %25’ini satın alabilmek için 36,6 milyar dolar ödemesi gerekecek.

Yorum Yap