Kripto Para

Eren Caner: Litecoin’deki Yükseliş Nereye Kadar Sürecek?

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Eren Caner, Kripto Sözlük adlı YouTube kanalında Google-Chainlink ortaklığına ve Bitcoin’deki boğa sezonu sinyallerine değindi. Caner ayrıca kanalında Litecoin’deki blok ödülü yarılanmasına ilişkin düşüncelerini de paylaştı.

Bakkt Bitcoin’e Can Getirecek

Eren Caner, Temmuz ayında Bitcoin’e, Bakkt platformunun faaliyetlerine başlamasıyla daha fazla hacim geleceğini belirtti. Bitcoin’in, fiyat yükselişini tetikleyebilecek bir hikayeye ihtiyaç duyduğunu belirten Caner, 22 Temmuz’da Bakkt’ın fiziki Bitcoin vadeli işlemleri için kullanıcı kabul testlerine başlamasının, boğa sezonunu getirebilecek güzel bir hikaye olabileceğini ifade etti.

Eren Caner, Bitcoin’deki sezgisel hedefinin 12 bin dolar olduğunu belirtiyor. Caner’e göre bu seviyenin aşılmasıyla kripto para piyasasında ciddi bir boğa koşusu başlayabilir.

Litecoin’in Ateşi Sönmüyor

Eren Caner, Litecoin’deki yükselişin sadece blok ödülü yarılanmasından kaynaklanmadığını belirtti. Eren Caner’e göre Ağustos ayında gerçekleşecek blok ödülü yarılanmasına kadar Litecoin kararlı yükselişini sürdürebilir.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap