Reddit’in CTO’su Christopher Slowe: Tekrar Kabul Edebiliriz

Reddit’in CTO’su Christopher Slowe, kripto para ile ödeme seçeneğini kaldırmalarına rağmen gelecekte bunu tekrar ekleyebilecek olduklarının altını çizdi


Reddit’in CTO’su Christopher Slowe, kripto para ile ödeme seçeneğini kaldırmalarına rağmen gelecekte bunu tekrar ekleyebilecek olduklarının altını çizdi. Açıklamalarında Bitcoin ile ödeme kabul edebilecek olduklarını belirten ve daha önce zaten hali hazırda Bitcoin kabul ettiklerini belirten Reddit’in CTO’su Christopher Slowe, bu konuda henüz daha net bir açıklama yapmış değil.

“Mevcut API entegrasyonumuzu güncelleyecek vaktimiz yoktu. Yeniden tasarım işi bittiği zaman…kripto para ödemeleri geri gelebilirler.” ifadeleri ile Bitcoin’in platformdan kaldırılmasının nedeninin farklı olabilecek olduğu iddialarını da akıllara geri getiren CTO, daha önce yapılan açıklamada belirli ödeme sorunlarından dolayı durumun bu şekilde olduğunu ifade etmiş ve kullanıcıların genel olarak bir süre boyunca belki de hiçbir zaman Bitcoin ile Reddit Gold üyeliği alamayacak olduklarını açıklamıştı.

Önlemler Aldılar Ama Tepki Büyük

Reddit’in Bitcoin ile ödeme yöntemini kaldırması sonrasında birçok kullanıcı duruma tepki göstermiş ve bazı kullanıcılar durumun kendileri için daha büyük sorunları beraberinde getirdiğini belirtmişti. Bazı kullanıcılar ise tepki olarak Reddit Gold üyeliği almayacak olduklarını ifade etmişti.