Ethereum Tarihi Düşüşünü Yaşıyor

Kripto paralara neler oluyor

ethereum fiyatı yorum

Kripto paralara neler oluyor? Tüm dünya bu durumu konuşuyor. Ethereum tarihi olarak en düşük zamanlarını yaşamaya devam ederken, bir diğer taraftan ise kripto paralarda yaşanan düşüşün ne zaman sona erecek olduğu merak ediliyor. Ethereum bu yılın Ocak ayında yaşanan yükseliş sonrasında 1. çeyreğin sona ermesi ile birlikte tarihi zararını gün yüzüne çıkardı.

Dünyanın 4 bir yanında yatırımcılar değer ve para kaybı yaşadı. Bitcoin’de yaşanan düşüş ve Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in sürekli olarak medya önünde açıklamalar yapması, kripto paralar ile ilgili olarak yeterince güvenilir birisi olarak görülmemesi dolayısı ile Ethereum’da düşüş yaşandığı iddia edilmekte.

%47.9 Oranında Değer Kaybı

Ortalama olarak %47.9 oranında değer kaybı yaşayan Ethereum, ilk çeyreğin sonucunda yaşanan bu değer kaybı ile yatırımların yatırımlarını geri çekmelerine neden oldu. Birden toplu olarak yatırımlarını geri çeken Ethereum yatırımcılarının bununla beraber düşüşü tetiklediği iddia edildi.

Zira kripto paraların gelecek aylarda nasıl bir döneme girecek olduğu şimdiden merak konusu olmayı sürdürürken, bazı yatırımcıların inancının hala daha Ethereum’un yükselecek olduğu yönünde olduğu basında kendisine yer buldu.