Kripto Para

Finder Anketi: Bitcoin ve Ethereum 2018 Sonunda 3 Kat Olacak

PrimeXBT

Finder adlı internet sitesinde düzenlenen ankete göre kullanıcıların büyük bir kısmının bu yılın sonunda Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının 3 katına çıkacak olduğunu düşündüğünü ortaya çıkardı. Yapılan açıklamada kripto paralara ilginin sürekli olarak arttığını gören kullanıcıların anketlerde ”bu yılın sonunda Bitcoin ve Ethereum fiyatları 3 katına çıkacak” seçeneğine daha fazla oy verdikleri açıklandı.

Bitcoin, geçtiğimiz sene sonunda 20.000 dolar seviyesini görmesi ile birlikte rekorunu kırmışken, Ethereum’da ise bu denli yüksek rekorlar henüz kırılmış değil. Kullanıcıların kripto paralara olan yoğun ilgisi ve yatırımcı sayısının sürekli olarak artması dolayısı ile kripto paraların değerleneceğine kesin gözüyle bakan birçok yatırımcı, kripto paralara yatırım yaptıklarını da belirtti.

En Çok Ethereum Artacak

Ankete göre kullanıcılar sırasıyla, Ethereum’un piyasa değerinin yüzde 212, Bitcon’in yüzde 194 ve Bitcoin Cash’in yüzde 123 artacağını tahmin ettiler. Bu yılın son haftalarında kripto paralarda nasıl rekorlar kırılacak, veya rekor kırılıp kırılmayacak olduğu konusunda oldukça fazla soru mevcut. Ancak bu sorulara şimdiden yanıt vermek yatırımcıları yanlışa düşereceğinden dolayı tahminlere göre değil isteklere göre hareket etmek oldukça önemli.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap