Kripto Para

Fundstrat’ın Başarılı Analistinden Litecoin ve Bitcoin Çağrısı: Baskıyı Arttırın!

litecoin nedir

Bağımsız piyasa analiz firması Fundstrat Global Advisors’ın Litecoin ve Bitcoin meraklıları için harika haberleri var. Firma tarafından yapılan teknik analizler, kripto paraların çoğunun boğa sezonuna girmeye hazırlandığını ve yatırımcıların onları satın almaya başlaması gerektiğini gösteriyor.

Kripto Paralarda Yukarı Yönlü Yeni Bir Trend Başlıyor

Fundstrat teknik analisti Rob Sluymer, geleneksel finansal piyasalara kıyasla kripto para piyasasında yatırımcıların daha fazla kazanma potansiyeli olduğuna inanıyor. Bloomberg’e göre Rob Sluymer şunları kaydetti:

Kripto paralar yeni bir yukarı yönlü trend başlıyor gibi görünüyor. Baskıyı arttırın! Bitcoin’in bir sonraki ralliye 8,800-9,000 dolar dirençlerini kırmasının ardından başlamasını bekliyoruz.

Sluymer kripto para tahminleri konusunda güvenilir bir sicile sahip olduğu için çağrısına açıkça dikkat edilmesi gerekiyor. Sluymer, 2018’in sonunda yaşanan piyasadaki çöküşü başarılı bir şekilde tahmin etmişti. Ardından başarılı teknik analist bu yılın Mayıs ayının başında, uzun vadeli teknik trendlerin yükselmesiyle Bitcoin fiyatının boğa sezonu etkisi altına gireceğini belirten bir not yayımlamıştı. Notun ardından Bitcoin 5,400 dolar bandının üzerine hızlı bir şekilde yükselmişti.

Litecoin Almak İçin Fiyat Düzeltmelerinden Faydalanın

Fundstrat analisti, Bitcoin’in boğa sezonunun tadını çıkaracak tek kripto para birimi olmayacağına inanıyor. Sluymer, Litecoin’in daha da yükseleceğini ve yatırımcıların LTC biriktirmek için kısa vadeli fiyat düzeltmelerini kullanması gerektiğini belirtti.

Litecoin, 2019 yılında en iyi performans gösteren kripto paraların başında geliyor. Litecoin fiyatı bu yıl içerisinde şu ana kadar %350’nin üzerinde değer kazandı. Litecoin’in  150 dolar bandını kırması durumunda daha da yukarılara çıkabileceğine inanılıyor.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap