Kripto Para

Goldman Sachs Analistleri Bitcoin Tahminlerini Açıkladı:

kripto para rehberi
Yazar: Coin Bilgi

Goldman Sachs’in Menkul Kıymetler Departmanı analistleri, Bitcoin’in özellikle uzun vadeli yatırım düşünenler için önemli bir alım fırsatı sunduğunu düşünüyor.

Bitcoin Bir Başka Patlamanın Eşiğinde

Goldman Sachs cephesinden yatırımcılara gönderilen raporda, Bitcoin fiyatının tıpkı 2019 yılının başlarında tecrübe edilen dolar karşısındaki yüzde 200’lük artışla benzerlik gösteren bir başka patlamanın eşiğinde olduğu belirtiliyor.

12,916 – 13,971 dolar aralığındaki olası bir düzeltme hareketi, fiyat 9,084 doların bandının altına gerilemedikçe bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli.

 Goldman Sachs’ın yatırımcılara gönderdiği bu raporu sabah  saatlerinde Three Arrows Capital’ın CEO’su Su Zhu kişisel Twitter hesabından paylaştı. Raporda Goldman Sachs analistleri, Bitcoin için kısa vadeli fiyat hedefi olarak 13,971 dolara işaret ediliyor. Eğer Bitcoin bu fiyat seviyesine yeniden ulaşmayı başarabilirse yılın en yüksek seviyesi rekorunu yeniden kırmış olacak.

 

İlgili Haber: Yatırımcılar Dikkat: Coinbase Bu Kripto Parayı Delist Ediyor

 

Goldman Sachs analistleri bu raporunu, CME Bitcoin vadeli işlemler piyasasına dayandırıyor. Ayrıca raporun tamamen kurumsal yatırımcılara yönelik olduğunu da belirtelim.

 

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap