İddialar, Yalanlar Tek Tek Son Buldu, Bitcoin Gücünü Gösterdi

Bitcoin bugün tüm dünyaya haykırdı


Bitcoin bugün tüm dünyaya haykırdı. Kripto paralar konusunda olumsuz haberler, içerikler ve birçok tweet atılmış iken şimdilerde kripto  paralar konusunda artış yaşanması yatırımcılara rahat nefes aldırdı. Yatırımcı kişiler kripto paraların kendileri için olumlu bir sürece girdiğine değinerek kripto paralara ilgi göstermeyi sürdürecek olduklarını, yatırımlarının bugün itibari ile bir kez daha tarihe gücünü göstererek yalan, dolan ve hileye karşı etkisini gösterdiğini belirttiler.

Birçok Bitcoin yatırımcısı fiyatın 6.400 dolar sınırını dahi aşması sonrasında heyecanlı anlar yaşadı. Bazı yatırımcılar bunun olmasını beklemediklerini ve en olumsuz senaryoya hazır olduklarını belirtirken, bazı yatırımcılar ise kripto paralardan elde edecek oldukları gelirden daha çok Bitcoin adının yükselmesi ve daha fazla popüler hale gelmesinden memnun olduklarını dile getirdiler.

Yatırımcılar Bekledi, Sabreden Kazandı

Yatırımcılar ve bekleyen yatırımcılar bugün yaşanan artış ile kazanacak olduklarını bir kez daha gösterdiler.

Bitcoin fiyatının dip dalgayı görecek olduğunu iddia eden ve bundan sonra asla yükselemeyecek olduğunu iddia etmişler ve bu iddiaları bugün itibari ile tam tersine dönmüştü.

Yakın zamanda kripto para verileri sayfaya eklenecek olup, güncel veri karşılaştırması ve bazı iddialara haber içeriğinde yer ayrılacaktır.