John McAfee: Herkese Yazın, Bankalara Gidin!

Kripto para yorumcusu ve analisti John McAfee, kripto paralar ile ilgili yaptığı yorumlar ve geleceğe dair akıl almaz tahminleri ile dikkatleri üzerine çekiyor


Kripto para yorumcusu ve analisti John McAfee, kripto paralar ile ilgili yaptığı yorumlar ve geleceğe dair akıl almaz tahminleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kripto paralar ile ilgili olarak bugün Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan John McAfee, kripto paralara savaş açıldığını ve bu savaşı açanların dünyanın ekonomisini yöneten devler olduğunu açıkladı. ABD tarafından kripto paralara savaş açıldığını açıklayan John McAfee, bu konuda tüm kripto para yatırımcılarının belirli bir takım bankalara, kredi kartı hizmeti aldıkları şirketlere ve finans kurumları ile devlet kurumlarına mail atarak iletişime geçmeleri, kripto paralara daha fazla değer vererek yaygın hale getirmelerini istemeleri gerektiğini ifade etti.

İletişim Kurun ve Sorun

John McAfee, bankalar ve hizmet alınan finans merkezlerinde yetkililere ”Bitcoin ile ödeme yapmayı isteyin, Bitcoin kabul eden bankaların adreslerini sorun, bu sayede onlar size daha iyi değer vermek ve sizleri dikkate almak zorunda kalabilecekler’‘ diyerek bu durumun utanç verici olmadığını, aksine kripto paraların geleceğini kurtarmak ve korumak adına basit ama iyi olabilecek adımlardan sadece bir tanesi olduğunu açıkladı.

ABD’li vatandaşların bu konuda adım atmaları beklenmezken bu tür sıra dışı çağrılar ve açıklamalar pek fazla gerçekçi durmuyor. ABD’nin kripto paralara savaş açması durumunda ise hiçbir gücün bu durumu geriye döndüremeyecek olduğu biliniyor. Zira dünyanın ekonomi yöneticisi konumunda olan ABD’nin istekleri ve adımlarına karşı koymak mümkün değil.