Kripto Para

Justin Sun’dan Çevre Aktivisti Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolarlık Bağış

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

TRON Foundation’ın kurucusu, Çinli girişimci Justin Sun, çevre aktivisti Greta Thunberg’i desteklemek için  kripto paralarla 1 milyon dolar bağışlamak istediğini açıkladı.

Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Justin Sun, ünlü çevre aktivisti Greta Thunberg’ün görüşlerini ve kendisini desteklemek için kripto paralarla 1 milyon dolar bağışta bulunmayı planladığını duyurdu.

Tron CEO’su Justin Sun, bu kez dünyayı Blockchain teknolojisini yaygınlaştırmak yerine çevre koruma planları içerisinde. Justin Sun, yakın zamanda dünya hükümetlerinin ağır eleştirisi nedeniyle dünya çapında üne kavuşan Greta Thunberg’i desteklemek için 1 milyo dolarlık bağış yapmak istediğini açıkladı.

Justin Sun, kripto paraların ‘karbon ayak izini’ azaltabileceğine inanıyor. Ancak, birçok Bitcoin eleştirmeni, Bitcoin madenciliğinin gezegen için yıkıcı olduğuna işaret ediyor, çünkü çok fazla elektrik gerektiriyor, bu nedenle gezegenin kaynakları üzerindeki baskıyı arttırıyor.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap