Kripto Para

Justin Sun’dan Heyecanlandıran Açıklama: Gizli Proje Geliyor

Tron nedir
Yazar: Coin Bilgi

Tron ve Bittrorrent’in CEO’su Justin Sun yine yaptığı bir duyuruyla topluluğunu heycanlandırmayı başardı. Sektörün en önemli isimlerinden Justin Sun bugün yaptığı yeni bir açıklamayla gizli bir proje duyurusu yaptı.

İlgili Haber: Binance’ten KYC Verilerini Sızdıran Telegram Grubunun Yenisi Açıldı

Tron ve Bittorrent son dönemdeki gelişmelerle iyiden iyiye ilgi odağı olmuştu ancak Warren Buffet randevusunun iptal edilmesi, Justin Sun’ın Çin’de gözaltına alındığı iddiaları işleri bir anda tersine çevirmişti.

Günün erken saatlerinde Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Justin Sun, ekibin yeni proje üzerinde çalıştığını belirtti fakat detayları paylaşmadı. Twitter’da BitTorrent File System geliştiricilerinin gizli bir proje üzerinde çalıştığını belirten Sun, geliştiricilerle iletişime geçerek projenin detaylarının kullanıcılarla paylaşılmasını isteyeceğini belirtti.

İlgili Haber: SON DAKİKA: Binance’te Büyük Sızıntı, Changpeng Zhao’dan ve Borsadan Resmi Açıklama

Justin Sun, söz konusu gizli projenin içerik paylaşımı konusunda devrim yaratacağının altını çiziyor. Sun’ın bu açıklamaları kullanıcıları bir hayli meraklandırdı.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap