Kripto Para

Justin Sun’dan Warren Buffet Paylaşımı: Öğle Yemeği Nerede ve Ne Zaman?

Justin Sun warren buffet buluşması

Haziran ayının başlarında Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su “büyük bir duyuru” nitelendirmesiyle dünyanın en zengin ikinci ismi Warren Buffet’la yiyeceği bir öğle yemeği için 4,6 milyon dolar ödediğini açıklamıştı. Her ne kadar bu duyuru kripto para topluluğunda huzursuzluk yaratsa da Justin Sun ilgi çekmeyi de başardı.

Duyurunun Sun’ın Twitter hesabı üzerinden yapılmasının ardından ana akım medyada da büyük yankı uyandırmıştı. Söz konusu gösteriş olunca cüzdanından ödün vermeyi reddeden 28 yaşındaki başarılı CEO’nun Buffet’la görüşmesinin ne zaman  ve nerede gerçekleşeceği gizemini koruyor. 10 Haziran’da yaptığı paylaşımda takipçilerinden Buffet’la görüşmesinin nerede yapılacağını tahmin etmelerini isteyen Sun, şunları kaydetti:

Justin Sun’ın söz konusu paylaşımına gelen mention’lar ise hem şaşırtıcı hem de ironikti.

Yer: New York Biftek Restoranı Smith & Wollensky
Tarih: 26 Haziran 2019
7 davetli misafir: TBD
Konular: 3. nesil #blockchain, #kriptoparalar, # TRON, #Bitcoin, #BitTorrent. merkezi olmayan uygulamalar (#DApps), değer yatırımı,

Paylaşıma gelen bir diğer yanıtta ise yemeğin ihtiyaç sahiplerine yardım amacıyla Gıda Bankası’nda yapılması teklifini içeriyordu.

https://twitter.com/20agape11/status/1137967144380051456

Her ne kadar Tron’um kurucusu 4,6 milyon dolarlık öğle yemeğine ilişkin detayları paylaşmak konusunda istekli görünmese de yakın zamanda yeni bir duyurunun yapılması da muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Yorum Yap