Kripto Para

Justin Sun Tweet’ledi: BitTorrent Token %16 Yükseldi

Tron nedir

TRON’un ve aynı zamanda BitTorrent’in de sahibi olan Justin Sun, BitTorrent Token’in (BTT) fiyatı üzerindeki etkisini bir kez daha kanıtladı. Sun, Twitter hesabından yakın zamanda büyük bir duyuru yapacaklarını açıkladı ve BTT’nin fiyatı %16’dan fazla yükseldi. İlginç bir şekilde, Sun, duyurunun ne olduğuna dair hiçbir ipucu vermedi.

Justin Sun, Twitter hesabını oldukça aktif kullanıyor ve takipçilerine projeleri hakkında sıkı sık bilgi paylaşımı yapıyor. Ancak Sun bugün oldukça farklı bir şey yaptı. Ne hakkında olduğunu bile açıklamadan yakın gelecekte bir duyuru yapacaklarını açıkladı.

Esasen bir şey açıklamadığı gerçeğinden bağımsız olarak, BitTorrent Token’ın (BTT) fiyatı, tweetin ardından anlamsızca yükseldi. Gün içerisinde BTT fiyatı, Sun’ın ve popülaritesinin etkisiyle yüzde 16’dan fazla yükseliş yaşadı.

Justin Sun aklına gelen fikrin gerçekleşme ihtimalinin %70 olduğunu belirtmesine rağmen, takipçilerine umut satmaya devam etti. Olumlu gelişmeleri belirtmekle, toplumu yanıltmak arasında ince bir çizgi var ve Justin Sun bu durumun farkında değil. 

BitTorrent token ile ilgili hazırladığımız içeriğimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yorum Yap