Kripto Paraların Değeri Artabilir

Kripto paraların değeri ile ilgili artış olabilecek olduğu beklentisi sürerken, yatırımının ne zaman değerlenecek olduğunu merak ederken kripto paralar ile ilgili ortaya atılan iddialar, ortaya atılan iddiaların ötesinde beklentiler sürüyor

Kripto para rehberleri

Kripto paraların değeri ile ilgili artış olabilecek olduğu beklentisi sürerken, yatırımının ne zaman değerlenecek olduğunu merak ederken kripto paralar ile ilgili ortaya atılan iddialar, ortaya atılan iddiaların ötesinde beklentiler sürüyor. Yatırımcılar kripto paraların ne kadar değerlenecek olduğunu sorarken, kripto paraların yakın zaman içerisinde değer kazanması bekleniyor. Bugün piyasa değerinin 300 milyar doların üzerine çıkması, BTC’nin 2 hafta içerisinde 6.000 dolardan 8.000 dolara kadar yükselmesinin etkileri yatırımcılar üzerinde ”daha fazla artış olması beklenebilir” dedirtiyor.

Yatırımcılar kripto paraların yükselmesi ile kar elde etme isteklerine kavuşacak olduklarını ve kısa süre içerisinde bu isteklerinin yerine gelecek olduğunu ifade ederek, yakın zamanda yaşanacak olan olası bir artışın kendileri için büyük kazançların kapıda olması anlamına geldiğini ifade etmekteler.

Düşebilir, Emin Olmayın!

BTC 2 haftadır yükseliş yaşıyor olabilir ama analistler daha önce Aralık ayında nasıl ki 20 bin dolara kadar yaklaşan ama hemen ardından hızlıca düşüş yaşayan Bitcoin’in yine aynı durumu yatırımcılarına yaşatabilecek olduğunu düşünüyor. Yatırımcılar kripto paralardan elde ettiği kazançları yine Bitcoin veya farklı kripto paralarda değerlendirirken, gelecek aylarda piyasanın daha fazla büyümesi ile Bitcoin fiyatının da daha fazla artmış olması beklentisi sürmeye devam etmekte.

  • Bitcoin fiyatı değişkenlik gösterir
  • Bitcoin fiyatı ile ilgili tahmin ve iddialar doğru çıkmayabilir
  • Yatırım tavsiyesi veya önerisi DEĞİLDİR.