Kripto Para

Kripto paraların geleceği aydınlık

Kripto paraların geleceği ile ilgili yapılan araştırmalara bakıldığında, insanların gelecekte çok daha fazla kripto para alabilecek olduklarını belirttiklerini ve bunu belirtirken şimdilik bekleme nedenleri arasında farklı farklı sebepler göstermelerini görmek mümkün. Bu konuya dair yapılmış kripto para araştırmaları yatırımcı olmayan insanların gerekçe olarak güven ve kayıp sorununu gösterdikleri ve emin olamadıklarından dolayı yatırım yapmadıklarını doğrular nitelikte. 2. en büyük nedenin ise kripto paraların devletler tarafından yasal olarak desteklenmiyor olması ve güvenlik riski problemlerinin en yüksek seviyede olması gösteriliyor.

Güvenliği en üst düzeye çıkarmak gerekiyor

Güveni ve daha fazla insanın yatırımcı olmasını sağlamak için güvenin daha fazla artması ve daha fazla insanın kripto paralar konusunda güvenli olduğuna inancı gerekiyor. Aksi durumda yatırımcı sayısının yine artması beklenecek olsa dahi daha fazla oranlarda insan sayısının bir yandan yatırımcı sayısına oranla artmasının zamanla olabilecek olduğu piyasa aktörlerinin bir numaralı görüşü.

  • Bitcoin, altcoin ve ICO’lar ile ilgilenen herkesin bu sektöre bir katkısı var ve bu katkı herkes için daha olumlu bir ortam yaratıyor.

Yorum Yap