Madencilik İçin Anakart: H370 Mining Master

ASUS dünyanın en fazla ekran kartı destekleyen anakartını üretti. H370 Mining Master adına sahip olan anakart madencilik alanında uğraşan kullanıcıların 20 ekran kartı desteği sunarak daha fazla üretim ve daha hızlı üretim yapmalarını, hali ile daha...


ASUS dünyanın en fazla ekran kartı destekleyen anakartını üretti. H370 Mining Master adına sahip olan anakart madencilik alanında uğraşan kullanıcıların 20 ekran kartı desteği sunarak daha fazla üretim ve daha hızlı üretim yapmalarını, hali ile daha az alanda daha fazla kazanç sağlamalarını sağlayacak. Madencilik alanında uğraşan kullanıcılar için bu büyük bir gelişme olarak gösterilirken 20 ekran kartının hepsinin aynı anda çalıştırılabilecek kadar güçlü bir anakart olduğu açıklanmış durumda.

Kullanıcıların bu anakarta ilgi göstermesi beklenmezken, anakart ile ilgili olarak iddia edilenler eğer doğruysa normal oyuncu bilgisayarına sahip olan kullanıcılarında daha fazla performans adına H370 Mining Master modelini profesyonel kullanım amacı ile satın alabilecek oldukları iddia edildi.

Daha Az Bakım

H370 Mining Master modelinin madencilik alanında ilgisi olan kullanıcılara çok iyi bir şans sunduğunu açıklayan ASUS yöneticileri, bu konuda daha az bakım ile birlikte daha fazla kazanç sağlayan bu yeni anakartın kullanıcılara çok daha fazla performans sunacak ve zaman kazandıracak olduğunu iddia ediyor. Anakart ile ilgili fiyat bilgisinin ne yönde olacak olduğu ile ilgili bilgi bulunmuyor. ASUS’a göre kullanıcıların daha az maliyet ile daha yüksek performans alacak olması, tek bir sistem üzerinden tek bir program ile 20 ekran kartının performans durumunu izleyebilecek olması büyük kolaylık sağlayarak kullanıcılara kendi kişisel zamanlarında da daha fazla zaman ayırmalarını sağlayabilecek.