Nasdaq Kripto Paralar İle İlgili Yeni Adımlar Atacak

Nasdaq borsası yakın zamanda kripto paralar özellikle de Bitcoin ile ilgili bazı önlemler alacak


Nasdaq borsası yakın zamanda kripto paralar özellikle de Bitcoin ile ilgili bazı önlemler alacak. Alınacak olan önlemler kripto paraları engelemeye yönelik olmayacak ve kripto paraların daha fazla yükselmesini sağlayarak zirveye çıkılmasını sağlayacak.

İddialar eğer ki doğru çıkarsa Bitcoin daha fazla değer kazanacak ve Nasdaq sayesinde kripto para borsaları çok daha yüksek seviyelere erişebilecek. Elbette iddialar bununla da sınırlı kalmış değil, kripto para borsaları ile ilgili olarak ortaya atılan bir diğer iddia ise Nasdaq borsası tarafından alınacak bazı önlemlerin kullanıcıları yani yatırımcıları korumaya yönelik önlemler olacak olduğu belirtiliyor.

Nasdaq Rekor Kırdırabilir!

Nasdaq borsası eğer ki kripto paralar ile gerçek anlamda ilgilenir ise kripto paralar dünyada eşi benzeri görülmemiş rekorlara imza atabilir. Yüksek güvence, ekonominin yönetimi ve ABD borsaları ile dünyadaki tüm borsaların ”babası” olarak tanımlanan Nasdaq’ın bu konuda gücünün akıl almaz seviyelerde olduğunu bilmek gerekiyor. Zira Nasdaq borsası rekor üzerine rekor kırarken, kripto paralarda benzer şekilde son dönemde az az da olsa yükseliş yaşıyor.