Kripto Para

OKEx C2C Platformunda NEO’yu Delist Etti XRP ve BCH’yi Listeledi

xrp teknik analizi

Malta merkezli lider kripto para borsalarından OKEx, 22 Şubat’taki basın açıklamasına göre, Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash’i (BCH) müşteriden müşteriye (C2C) işlem platformunda listeledi.

Basın zamanında günlük işlem hacimine göre ilk üçüncü kripto borsası olan OKEx, kullanıcılarının şimdi desteklenen  beş fiat para birimi ile XRP ve BCH almasına veya satmasına izin veriyor: İngiliz sterlini (GBP), Çin renminbi (CNY), Vietnamca dong (VND) , Rus Rublesi (RUB) ve Tayland Bahtı (THB) OKEx C2C işlem platformunda artık destekleniyor. Tayland bahtı şubat ayının ortalarında OKEx C2C platformuna eklendi.

En son yükseltme sırasındaki, duyuruya göre OKEx C2C platformundaki tüm servisler normal kalacaktır. Platform, kullanıcıların kendi seçtikleri döviz kurları ve ödeme yöntemiyle işlem yapmalarını, fiat kullanarak sıfır işlem ücreti ile diğer kullanıcılardan kripto alıp satmalarını sağlıyor.

Yeni listelemeler halihazırda desteklenen en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) ‘yi kapsıyor. OKEx aynı zamanda üç kripto para biriminin çıkarıldığını duyurdu: 25 Şubat’ta OKEx, 17. sıradaki kripto para birimi NEO (NEO) ile QTUM (QTUM) ve Exchange Union (XUC) ‘yu desteklemeyi bırakacak.

Son zamanlarda, OKEx, platformunda Bitcoin SV (BSV), QTUM, DASH (DASH) ve NEO’yu 3x kaldıraç seçeneği ile Bitcoin veya Tether karşısında işlem görmelerini sağlayan dört yeni kripto işlem çiftini listeledi.

Yeni listelenen XRP, ocak ayında ikinci sıradaki pozisyonunu yitirdi. XRP basın zamanında piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimidir. Son zamanlarda, Japon finansal hizmetler temsilcisi devi SBI Holdings’in CEO’su Ripple’ı kripto endüstrisinin geleceği konusunda iyimser kalmanın nedenlerinden biri olarak belirtti.

Ağustos 2017’de bir Bitcoin hard forku sonucu olarak oluşturulan bir kripto para birimi olan Bitcoin Cash, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para olarak sıralandı. Son zamanlarda, ABD merkezli büyük kripto para borsası ve cüzdan servis sağlayıcısı Coinbase, Coinbase Cüzdanında BCH’yi listelemişti.

Yorum Yap