Poloniex, ABD’li şirkete satıldı!

Amerikan devi şirketler her geçen gün daha fazla büyümeye devam ediyor


Amerikan devi şirketler her geçen gün daha fazla büyümeye devam ediyor. ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olarak kurulu olan Poloniex şirketinin bugün itibari ile Circle tarafından satın alındığı doğrulandı. Şirketi satın alan Circle, satış durumu ve maliyetler hakkında açıklama yapmadı.

Circle tarafından yapılan açıklamada sadece bundan sonra herhangi bir değişim olmadan en büyük kripto para borsalarından birisi olan Poloniex’in daha fazla geliştirilerek devam edileceği, şirketin tüm hisselerinin Circle bünyesi adı altında satış işleminin onaylandığı belirtildi.

Dolar, Sterlin ve Euro İle İşlem Yapılabilecek

Aynı blog yazısında bundan sonra Poloniex üzerinden dolar, Euro ve Sterlin ile işlem sağlanacak olduğunu açıklayarak, bununla ilgili çalışmaların en kısa süre içerisinde başlatılacak olduğunu açıkladı. ABD’li 2 dev tek bir şirket üzerinde buluşurken, bundan sonra Poloniex yetkililerinin farklı alanlarda projeler geliştirmesi bekleniyor. Kripto para borsalarına ilginin günden güne büyümesi ve artması ile birlikte yatırımcı sayısı daha fazla artış gösteriyor. ABD’nin bu konuda lider şirketlere sahip olduğu bilinmekte.

[bitcointicker]