Kripto Para

Popüler Kripto Para Borsası XRP’yi Platformundan Delist Ediyor

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

Mesajlaşma devi Line’ın kripto para borsası BITBOX, en popüler 3. kripto para XRP’yi platformundan delist ediyor. NewsEnquire CEO’su Jaymin Shah’a göre, kripto para borsası BITBOX, kullanıcılarını platformundan üçüncü en büyük kripto para birimi XRP’nin delist edileceği konusunda bilgilendirdi.

Singapur merkezli borsa XRP’yi neden delist etmeye karar verdiklerini tam olarak açıklamadı. BITBOX cephesinden yapılan açıklamada, varlıkların düşük performans, likidite eksikliği ve düzenleyici konular gibi sorunların delist hamlelerinin ana nedeni olduğundan bahsetti. Bazı BITBOX müşterileri, en sevdikleri kripto para birimini delist eden BITBOX’u, hesaplarını kapatmakla zaten tehdit ediyor.

BITBOX, dünya çapında yaklaşık 700 milyon kullanıcısı olan Japonya’da popüler bir sosyal mesajlaşma uygulaması LINE Corp’a ait. Borsa Temmuz 2018’de Singapur’da başlatıldı.
Ripple’ın Asya pazarında güçlü bir varlığı olduğu düşünüldüğünde ve hemen hemen her Japon bankasının XRP ile çalıştığı da göz önünde bulundurulduğunda BITBOX’un XRP’yi delist etme kararı oldukça şaşırtıcı gelebilir.


Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap