Kripto Para

Reddit Gold Ödemelerine Bitcoin Engeli!

reddit

Kripto para forumları arasında en fazla ilgi gören forumlardan birisi olan ve her dalda kullanıcılara kategori sunan dünyanın en büyük forumu Reddit, aldığı son karar ile birlikte Gold üyelerin ödemelerinin Bitcoin ile yapılamayacak olduğunu açıkladı. Reddit Gold üyesi kullanıcıların bundan sonra ödemelerini Bitcoin ile yapamayacak olduklarını açıklayan forum yönetimi, ”Coinbase’de yaşanan sorunlar ve değişimler dolayısı ile Reddit Gold üyesi kişiler bundan sonra bağışları ve ödemelerini Bitcoin ile yapamayacak” açıklamasında bulundu.

Reddit yönetimi tarafından alınan bu karar sonrasında özel olarak açılan konu başlığında kullanıcılar durumu tartışırken, Reddit yönetiminden bir son dakika açıklaması daha yapıldı.

Yönetim: Talebe Göre Geri Getirebiliriz

Reddit yönetimi ise son dakika açıklamasında kullanıcılardan gelen talep eğer ki fazla olur ise Bitcoin ile ödeme yöntemini tekrar geri getirebilecek olduklarını açıkladı. ABD’de merkezi bulunan forum sitesi Reddit, kullanıcılar tarafından aktif olarak kullanılan ve neredeyse tüm kullanıcıların bağlanarak çıkmak istemediği ve sık sık takip ettiği forum siteleri sıralamasında ilk sırada yerini almakta.

Yorum Yap