Kripto Para

Ripple CEO’sundan Çarpıcı Açıklamalar!

PrimeXBT

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İşte Ripple CEO’sundan önemli açıklamalar. 

İsviçre’nin Davos kentinde yapılan Dünya Ekonomi Forumu etkinliğinde Ripple CEO’su çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ripple CEO’su Garlinghouse, ilk olarak Ripple firmasının yıllar boyunca gelişen geleneksel finans alt yapısını değiştirmeye uğrattığını ve bunu daha iyi ibr hale getirmek istediğini belirterek konuşmasına başladı. 

Blockchain teknolojisinin neden kullanılması gerektiği konusunda açıklayan Garlinghouse, birçok şirketin blockchain teknolojisini bilmeden “blockchain şirketi” ünvanını kullandığını belirtti. 

Ripple CEO’su ayrıca Ripple hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. 

“Ripple ne bir blockchain, ne de bir kripto para şirketi. Ripple ödeme problemini çözmek ve bir çözüm sunmak için kripto paraları kullanmaya başlayan bir ödeme şirketi.”

Blockchain teknolojisini bankalar arasında ödeme yapmak için kullandıklarını ve bazı bankaların bunu Nostro-Vostro hesapları ve itibari para ile yapmaktan son derece memnun olduğunu belirten CEO yeni şirketlerle anlaşmaların devam edeceğini de belirtti. 

Ripple CEO’su modern ekonomik ve finansal sistem ile alt yapıyı tamamiyle değiştirme fırsatlarının olduğunu belirterek, geleneksel sistemde sınır ötesi bir ödemenin yapılabilmesi için önceden fonlanan bankalarda milyonlarca doların olması gerektiğini ancak Ripple için böyle bir durumun gerekmediğini belirtti.

Brad Garlinghouse’un açıklamalarına göre Ripple’ın amacının kripto para olmak değil bir ödeme yöntemi olmak olduğu görülüyor.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap