Kripto Para

Ripple’ın Kurucusu 60 Milyon XRP’yi Neden Taşıdı? Son 24 Saatte Balianalardan Olağnüstü Hareketlilikler

xrp yorum
Yazar: Coin Bilgi

Kripto para işlemlerini gözlemleyen ve devasa büyüklükteki işlemleri raporlayan Twitter hesabı Whale Alert, çok kısa bir süre önce milyonlarca dolar değerindeki iki XRP transferini duyurdu.

Ripple (XRP)

Pazartesi sabahı, Ripple kurucusu ve eski CEO’su Chris Larsen tarafından etkinleştirilen bir cüzdan, bilinmeyen bir cüzdandan 60.000.000 XRP aldı. Yaklaşık beş dakika sonra, Larsen’e atfedilen cüzdan farklı bir bilinmeyen bir cüzdana 56.994.820 XRP gönderdi.

Transferlerin nedeni bilinmemekle birlikte, XRP tabanlı forum XRPChat’taki kullanıcılar geçmişte Larsen’in cüzdanın tek sahibi olduğunu düşünüyorlardı. Bu arada, Bitcoin balinaları Aralık ayının sonuyla birlikte uykularından bir bir uyanıyor gibi görünüyor.

Bitcoin Balinaları

Son 24 saatte içerisinde en yüksek miktarda Bitcoin bulunan cüzdanlardan bazıları 75 milyon dolar değerinde 10.350 Bitcoin transferi gerçekleştirdi. Transferlerin üçü, bilinmeyen cüzdanlardan kripto borsalarına taşınan ve potansiyel olarak açık pazarda satılabilecekleri kriptoyu içeriyordu. İşte o transferler:

Yorum Yap