Altcoin Kripto Para

Ripple’da İlk Hedef 20 Dolar Seviyesi!

xrp teknik analizi

İçindekiler

Bankaların Ripple’ı kullanmaya başlamasıyla birlikte yükselişe geçmesi beklenen Ripple’da ilk hedef 20 dolar seviyesi.

Ünlü kripto para analiz şirketi Investinghaven analistlerinin tahminlerine göre Ripple 2019 yılında 20 dolara kadar çıkabilir. Yapılan araştırmalara göre dünya genelinde her yıl döviz bozdurma işlemlerinde 30 milyar dolar civarında bir tutar harcanmaktadır. Eğer ki Ripple sistemine geçiş yapılırsa bu tutar yarıya düşer ve yaklaşık olarak yüzde 55 oranında tasarruf sağlarsınız.

Ripple’ın bankacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıracak olan bu çözümüyle birlikte maliyetler düşerken aynı zamanda iş süreleri de bir hayli kısalacak. Geleneksel ödeme sistemlerine göre pek çok avantajı bulunan Ripple bu özellikleriyle birlikte bankacılık sektörü için arzulanan teknolojilerden birisi haline geliyor.

Ripple geliştirici ekibi olan Ripple Labs’ın yakın zamanda insanların XRP’lerini kullanarak blockchain üzerinden ticari mal satmalarına imkan tanıyan Xpring uygulamasını da hayata geçirmesi Ripple’ın ödeme sistemleri arasında etkili bir çözüm olması anlamına geliyor. Yeni teknolojilerle birlikte gelişen Ripple’ın kripto para sektöründe lider olabileceğini düşünülüyor.

Ripple 2019 Hedefleri!

Önünde parlak günlerin olacağı düşünülen Ripple’in bankalar tarafından kullanılmaya başlanmasıyla birlikte ilk olarak 20 dolar olur diyen analistlerin karşısında ki grup ise 2019 yılında Ripple’ın yükselişe geçeceği ancak 8 -10 dolar seviyesinde olacağını düşünüyor.

Ripple’ın 2019 yılında önemli bir artış göstereceği aşikâr ancak Ripple’ın 20 dolar seviyesine yükseleceği fazla ütopik bir durum. Bakalım Ripple 2019 yılında nasıl bir performans sağlayacak.

Yorum Yap