Kripto Para

Roger Ver: BCH’ye geçişler artış gösterdi

Roger Ver, kripto paralar konusunda yaptığı açıklamalarına devam ediyor. Yatırımcıların kısa süre içerisinde Bitcoin yerine Bitcoin Cash’i tercih etmeye başlayacak olduğunu ifade eden Ver, bunun en iyi örneklerini görmeye başladıklarını açıkladı. Bitcoin Cash yatırımına gelen ilgi ve talebin son derece arttığının farkında olduklarını, bunu yakından izlemeye devam ettiklerini ifade eden ünlü isim, yatırımcıları da bu konuda yeniden gerçek Bitcoin olarak gösterdiği BCH’ye yatırım yapmaları konusunda uyardı.

Bitcoin Cash yatırımının son derece güvenilir olduğunu ve dikkat çeken yatırım araçlarından bir tanesi olduğunu dile getiren Bitcoin.com’un sahibi Roger Ver, Bitcoin’de yatırımı olan insanların artık yeni tercihlerinin Bitcoin Cash’ten yana olmaya devam edecek olduğunu açıkladı.

BCH daha fazla ilgi görebilir

BCH’nin daha fazla ilgi görmesi veya görmemesi konusunda tam net bilgiler bulunmasa da yatırımcıların kısa vadede BCH’yi BTC’ye oranla çok daha fazla tercih edecek oldukları konusunun tamamen yanlış ifade olduğu ve Ver’in bu konuda kendisine ait kripto para olan altcoin Bitcoin Cash’i iyi göstermek için bu şekilde açıklamalar yaptığına inanılıyor. Roger Ver, kripto paralar konusunda yaptığı açıklamalar ile tepki çeken isimlerden bir tanesi.

Yorum Yap