Kripto Para

Samsung’un Amiral Gemisi Dahili Kripto Para Cüzdanıyla Geliyor

20 Şubat Çarşamba günü, cep telefonu üreticisi Samsung Electronics, amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10’u piyasaya sürdü. Kriptopara meraklıları, yeni telefonun, şirketin zincirleme tabanlı özel anahtarları saklayan özel Samsung Knox güvenlik sistemi ile birlikte geldiğini duymaktan memnuniyet duyacaklar.

Samsung ve kripto para birimleri arasındaki ilişki, firmanın, özellikle dijital para birimlerini saklamak için özel olarak tasarlanmış bir kripto para cüzdanı ile birlikte gelen en yeni Galaxy serisini piyasaya sürmesiyle artık resmileşti.

Bu Çarşamba günü, Güney Koreli Samsung 8 Mart’ta belirli pazarlarda ve mağazalarda yeni Galaxy S10’ların piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Akıllı telefon, ilk HDR10 + sertifikalı cihaz olarak karşımıza çıkıyor, yeni nesil Wi-Fi 6’ya erişim sunuyor ve Exynos 9820 yongasına sahip. Ancak kripto para meraklıları, telefonun Blockchain varlıklarını saklamayı amaçlayan Samsung Knox adlı önceden kurulmuş bir cüzdanla geleceğini duymaktan çok memnun olacaktır.

Galaxy S10, kripto para cüzdanı Samsung Knox ile inşa edildi ve ayrıca, Blockchain özellikli mobil servisler için özel anahtarlarınızı barındıran, donanım destekli güvenli saklama alanı sunuyor.

Samsung kripto para odaklı telefonunu aylardır gözlerden uzak tutmaya çalışsada başarılı olamadı. Hatta 19 Aralık’ta İrlanda’daki bir TV kanalı istemeden de olsa telefonun reklamını yayına almıştı.

Yorum Yap