Kripto Para

ShapeShift CEO’su Bitcoin Tahminini Ve Bu Yıl Dikkat Çekecek 5-10 Altcoin’i Açıkladı

Yazar: Coin Bilgi

Bitcoin grafiği popüler kripto para biriminin yılın en yüksek seviyesine ulaştığı 28 Haziran’dan bu yana büyük bir sıkışma içerisinde. Peki yaklaşık bir aydır 9 ila 11 bin dolar arasında mekik dokuyan Bitcoin’i önümüzdeki aylarda nasıl bir senaryo bekliyor.

Bu konuya ilişkin açıklamalarda bulunan ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Bitcoin’in bu yıl içerisinde 20 bin dolar seviyesini göreceğini ve 5-10 altcoin’in ise performansıyla dikkatleri üzerlerine çekeceğini açıkladı.

Erik Voorhees Bitcoin’in çoktan 20 bin dolar koşusuna başladığını belirtiyor. Çok kısa bir süre önce verdiği röportajda Bitcoin’in tekrar 20 bin doları göreceğini ve yeni bir balon döngüsünün başlayacağını düşündüğünü belirtmişti.

Bitcoin Blockchain’inin bugüne kadarki en önemli blok zinciri olduğunu ifade eden ShapeShift CEO’su Bitcoin’in bu dünyada yanlız olmadığını, sektörde umut vadeden başka projelerin olduğunu hatırlattı. “Tek kripto paranın Bitcoin olduğu bir dünya kötü bir dünya olurdu” diyen Erik Voorhees’e göre Bitcoin dışında dikkat edilmesi gereken en az 5-10 altcoin daha var.

Bunları da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap