Sıcak Gelişme: Binance’a Papara Aracılığıyla Türk Lirası Desteği Geldi

Lider kripto para borsası Binance, Bitcoin, Ethereum ve XRP alım işlemlerinde Türk Lirası desteği sunmaya başladığını duyurdu


Lider kripto para borsası Binance, Bitcoin, Ethereum ve XRP alım işlemlerinde Türk Lirası desteği sunmaya başladığını duyurdu.

Binance cephesinden yapılan açıklamada kripto para alım işlemlerinde desteklenen itibari para birimleri arasında Türk Lirasının da eklendiğini açıkladı. Bu gelimeyle birlikte Türk yatırımcıların Binance’te Papara aracılığıyla Türk Lirası geçidini kullanarak BTC, ETH ve XRP alımı yapmasının önü açılmış oldu.

Binance Papara ortaklığı

Binance üzerinden kripto para alımı gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların Papara hesabına sahip olmaları gerekecek. Ayrıca borsa şu an için henüz Türk Lirası geçidiyle satış işlemlerini de desteklemiyor.

Binance’in başarılı CEO’su Changpeng Zhao daha önce yaptığı Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla borsaya Türk Lirası desteğinin geleceğinin sinyallerini vermişti.

Papara aracılığıyla Binance’ten kripto para satın almak isteyen okuyucularımız buradaki linke tıklayarak hizmet sayfasına gidebilir.

Desteklenen İtibari Paraların Sayısı Arttı

Vizyonunun 180 farklı itibari para biriminin hepsi için destekl sağlamak olduğunu belirten Binance, geçtiğimiz günlerde Türk Lirasının dışında Dolar, Euro, Rus Rublesi, Ukrayna Grivnası, Kazakistan Tengesi ve Nijerya Nairası’nı da platformuna eklemişti.

Öne Çıkanlar:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!