Kripto Para

Stellar Lumens (XLM) Bir Günde %50 Değer Kazandı: Yükseliş Devam Edecek Mi?

Yazar: Coin Bilgi

CoinMarketCap‘te en değerli kripto paralar arasında 10. sırada yer alan Stellar Lumens (XLM) son birkaç günde sergilediği performansla uzun süreli düşüş trendini kırmayı başardı. Dün yaklaşık %50 değer kazanan Stellar Lumens (XLM) son birkaç günde en başarılı performans sergileyen altcoin’ler arasında ilk sırada yer alıyor.

XLM’deki yükseliş trendi dünden beri hız kesmeden devam ediyor. Eğer alıcılar piyasadaki baskısını daha da artırabilirse, gün içerisinde XLM’de sırasıyla 0,9 ve 0,11 dolar dirençlerinin kırıldığı da görülebilir.

Bununla birlikte, XLM/USD işlem çifti yükselişine devam etmeden önce bir de toparlanma hareketi yapması gerekiyor. Eğer böyle bir senaryo ortaya çıkarsa, XLM fiyatının $0.0673 $0.0657 destek seviyelerine düşmeden önce desteği 0.070 dolar seviyesinde kapatması muhtemel. Şimdilik, trend gün içi işlemlerde hala güçlü görünüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermez. Kripto para birimine yatırım yapmadan önce lütfen kendi pazar araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (coinbilgi.net) mali kaybınızın sorumluluğunu üstlenmez.

Yorum Yap