Kripto Para

Tron 11 Mart’ta 990 Milyon BitTorrent Token (BTT) Dağıtacak

2021 tron yorumları

Tron’un BTT airdrop kampanyası devam ediyor. Justin Sun’ın Twitter’dan yaptığı duyuruya göre, Tron yatırımcıları 11 Mart’ta 990.000.000 BTT ile ödüllendirilecek. Birçok kripto para borsası ve cüzdanı şimdiden airdrop’u desrekleyeceklerini açıkladı.

Tron ikinci kez TRX sahiplerine BTT dağıtmak için geliyor. TRX sahiplerinin ücretsiz kripto para kazanmaları için gerçekten harika bir fırsat. TRX’in blok yüksekliğinin 6,6 milyona ulaşacağı 11 Mart’tan önce TRX’e sahip tüm resmi cüzdanlar, airdrop’a katılabilecek. Bu aidrop programından yararlanmak isteyen yatırımcıların,  cüzdanlarında TRX bulundurması gerekiyor.

BitTorrent Vakfı, 11 Mart’tan önce airdrop’a katılmaya uygun cüzdanların kaydedilmesi için TRX ağının ekran görüntüsünü alacak. Bu airdrop’tan bir sonraki BTT dağıtımı 11 Şubat 2020’de gerçekleştirilecek. TRX sahiplerine geçtiğimiz 11 Şubat’ta da 10,890,000,000 BTT  dağıtılmıştı.

Geçtiğimiz hafta, Tron CEO’su Justin Sun, daha fazla ortaklık kurarak 1 milyar kullanıcıyı BitTorrent / Tron ekosistemine getireceğini iddia etmişti. Tron, Şubat ayındaki airdrop dağıtımından sonra yeni kullanıcı sayısında hızlı bir artış yaşandı.

Yorum Yap